O Nas

KILKA SŁÓW O NAS.

FOLMAK SP. Z O.O. jest polską firmą z siedzibą w Kuligowie, która od kilku lat zajmuje bardzo wysoką pozycję na rynku maszyn i materiałów opakowaniowych w Polsce.

Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się, sukcesywnie poszerzamy ofertę materiałów do pakowania, jak również staramy się stale dostosowywać park maszynowy naszej firmy do wymogów

Unii Europejskiej oraz światowych standardów i trendów. Dzięki stałym polskim jak i zagranicznym odbiorcom mamy zagwarantowaną wysoką pozycję na rynku opakowaniowym.

Wciąż przekonujemy do naszych produktów Nowych Klientów, obsługujemy kilkadziesiąt gałęzi gospodarczych, począwszy od małych firm, skończywszy na potentatach polskiej gospodarki.

Doświadczenie.

Od wielu lat importujemy najwyższej jakości folię termokurczliwą oraz maszyny pakujące. Bez wahania możemy określić się mianem jednego z NAJWIĘKSZYCH   IMPORTERÓW FOLII POLIOLEFINOWEJ w Polsce.

Dzięki bogatemu doświadczeniu wybraliśmy produkty, wyróżniające się szerokimi możliwościami zastosowania, wysoką wytrzymałością, jak również wyborną jakością.

Udostępnij:
To top